رنگی رنگی یعنی...

یک آدم رنگی رنگی فکر می کنه آدم خوشبختیه . شاده چون می دونه که شادی از نگاه ما به مسایل ناشی می شه نه الزاما از عوامل بیرونی   . در زندگی مدل خاص خودش رو داره : تقلید نمی کنه . می دونه چی می خواد توی زندگیش ولی جرات این رو هم داره که هر لحظه که لازم بود این خواسته رو تازه کنه . مسئول همه چیز زندگیشه . دنبال مقصر نمی گرده  . موجود خلاقی هست. زندگیش پر از اتفاق های ساده اما هیجان انگیزه . بین خریدن و ساختن ترجیح میده بسازه . چیزهای زیادی می دونه، حتی چیزهای غیر معمول و ظاهرا نامرتبط ! ظاهرش براش مهمه. تیپ، قیافه و بدنش رو دوست داره و مواظبشونه ولی خوبی و بدی اش رو با الگوهایی که سعی می کنن بهش معرفی کنن نمی سنجه . ورزش می کنه و سلامته . دوست های رنگی رنگی داره - موجود    اجتماعی هست اما اگر لازم شد بلده خودش به تنهایی هم شاد باشه . چیزهای مهم زندگیش همیشه مهمه براش ! ارزشهاش یادش نمی ره . بخشنده است . خوبی ها و خوشحالیاشو تقسیم می کنه با آدم ها . !بدی ها رو هم یادش میره . زیاد کمک می کنند چون اینکار شادترش می کنه . قوی هست . نمی ترسه . دلیل های خوشبختی و خوشحالیشو می دونه. مزیت هایی که داره و معجزه هاشو . پر از انرژی و مثبته   . نگران تغییر نیست. از تغییر استقبال می کنه  .

تقویم رنگی رنگی

اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی حرفه ای بالاخره اومد!

تقویم ها با زندگیمون گره خوردن. امکان نداره کسی پیدا بشه که از تقویم استفاده نکنه. ولی تا جایی که یادمون میاد تقویم ها همه شبیه هم هستند. به غیر از کمی تغییرات ظاهری در طرح و جلدشون، همیشه همون روزها با همون مناسبات تکراری که همه دیگه تقریبا حفظ شدیم تکرار می شن. اینجا اما خبر از یه تقویم متفاوته. تقویمی که هر روز رو براتون تبدیل به یه روز فراموش نشدنی می کنه. تقویمی که بهتون کمک میکنه توی زندگی خوشحال تر و پرانرژی تر از قبل باشید!

رنگی رنگی برای بهتر و رنگی تر شدن زندگیهامون یه اپلیکیشن اندرویدی به نام “تقویم رنگی رنگی” رو درست کرده! توی این تقویم هر روز یه مناسبت خاص داره، ولی نه از اون مناسبت هایی که توی تقویم های معمولی می بینیم. توی تقویم ما، همه ی مناسبت ها و اتفاق ها منحصر به فرد هستن. روزهای قراردادی که اول از همه آدمهای رنگی راجع بهش میدونن و رفته رفته حرفش رو بین همه ی اطرافیانشون پخش می کنن تا همه با هم یک جامعه ی شاد و موفق رو تشکیل بدیم.

توی تقویم رنگی، هدف اینه که به خودمون حس های خوب رو یادآوری کنیم، و هر روز صبح پیشنهادی برای زندگی سالم تر و شاد تر داشته باشیم. مثلا یک روز میتونه “روز استفاده از وسایل نقلیه عمومی”، “روز به هیچ وجه دروغ نگفتن”، یا “روز تعریف کردن از کسانی که در طول روز می بینیم باشه”، و همراه با اسم روز، رنگی رنگی کلی پیشنهاد کار و فعالیت برای انجام دادن توی اون روز بهتون میده. تقویم رنگی رنگی یه نوع شیوه و نگرش جدید به روزهای پیش رومونه. با این تقویم یاد میگیریم چطور هر روز دلخوشی های کوچکی برای شاد بودن و مفید زندگی کردن پیدا کنیم که نه تنها در اون روز خاص، بلکه برای همه ی روزهای زندگی میتونن قابل اجرا باشند.

نسخه ی جدید تقویم رنگی رنگی کلی امکانات جدید داره که استفاده از اون رو براتون خیلی راحت تر میکنه! این امکانات شامل: اضافه کردن یادداشت روزانه، انتخاب ویجت در طرح ها، رنگ ها و سایزهای مختلف، نمایش روزهای شمسی، قمری و میلادی در یک تقویم، امکان به اشتراک گذاری روزها و…. هست! تقویم رنگی رنگی حرفه ای رو دانلود کنید تا شما هم از امکانات جدید این اپلیکیشن برخوردار بشید!

 

 

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی حرفه ای (بازار) 

 

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی حرفه ای ( کندو)

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی حرفه ای ( مایکت)

 

 

نسخه ی قدیمی اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی اما همچنان موجود هست که اون رو میتونید از اینجا دانلود کنید.

 

 

SC20130901-120019

SC20130901-120058

SC20130901-120109

SC20130901-115914

rangi calendar

 

برای دانلود مستقیم برنامه اینجا را کلیک کنید 

 

 

خبر خوب :  تقویم رنگی برنده شد

اپلیکیشن اندرویدی تقویم رنگی رو تا الان دیگه همتون میشناسید! همون تقویمی که هر روز صبح سعی میکنه زندگیتونو رنگی تر و شادتر بکنه. یه خبر خوش اینه که این تقویم توی جشنواره ی پردیس دانشگاه شریف دوم شد! جشنواره ی پردیس یه رقابت بین اپلیکیشن های داخلی بود که رنگی رنگی بعد از راه پیدا کردن به مرحله ی نهایی تونست رتبه ی دوم رو بدست بیاره! هورا!

 

این لینک جشنواره ی پردیس هست: http://festival.vaslab.ir/AppStore

این هم لوح تقدیری که ما از این مسابقات گرفتیم! D:

1491511_581806408540541_1051713046_o