3 عادتی که به شما کمک میکند تا پول بیشتری پس انداز کنید - رنگی رنگی

۳ عادتی که به شما کمک میکند تا پول بیشتری پس انداز کنید

۳ عادتی که به شما کمک میکند تا پول بیشتری پس انداز کنید

برای موفقیت در زندگی باید بدانیم چطور در هزینه ها صرفه جویی کنیم تا پس انداز داشته باشیم و از این پس انداز برای رسیدن به اهداف استفاده کنیم، در اینجا راه هایی برای صرفه جویی در هزینه ها پیشنهاد داده ایم.

1-

کارها را خودتان انجام دهید : انجام کارهای جدید و فراگرفتن توانایی های جدید بسیار لذت بخش است، شما میتوانید کارهایی مثل نقاشی منزل، دوخت و دوز، لوله کشی ابتدایی و …را خودتان هم انجام دهید و تفریح و صرفه جویی در هزینه ها را همراه با یکدیگر تجربه کنید.

10-1

2-

از قانون ۵ سوال استفاده کنید :

قبل از هر خریدی این سوال ها را از خودتان بپرسید :

اول : آیا من آن را میخواهم؟ ، دوم : آیا من به آن نیاز دارم؟ ، سوم : آیا از آن استفاده میکنم؟ ، چهارم : چند وقت یکبار از آن استفاده میکنم؟ ، پنجم : آیا ارزشش را دارد؟

10-2

3-

از داشته هایتان لذت ببرید : میل به داشتن چیزهای بیشتر یک مسابقه ی بی انتها است، تلاش برای بدست آوردن توانایی دوست داشتن چیزهایی که دارید کمک بزرگی به صرفه جویی در هزینه ها میکند.

10-3

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. حورا
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

  یه پیشنهاد خوب دیگه میتونه این باشه که یه لیست از کتاب هایی که تو خونه دارین و هنوز نخوندین درست کنین. اینجوری مجبور میشین پایبند به لیستتون بمونین و کتاب جدید نخرین.
 2. ماری
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

  واقعا خوب بود :)
  راه دوم و سوم خیلی کمک ولخرجایی کثل من میکنه 😅… حتما به کار میبندم ✌✌
 3. عرفانه
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۶

  یک راه دیگه هم میتونه این باشه که یه لیست از وسایل مورد نیازمون تهیه کنیم و یک هفته ی بعد به سراغ لیستمون بریم و ببینیم هنوز هم نیاز یا دوست داریم اونها رو بگیریم
 4. Asal
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۶

  خیلی خوب بود🎈❄⛄
 5. Faranak
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۶

  پیشنهاد خیلی خوبی بود،ممنون رنگی رنگی عزیز👊💙
 6. مهتاب
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۶

  موافقم…اکثرمون اینقدر خرت و پرت داریم اما بلد نیستیم از چیزهایی که داریم استفاده کنیم به جای خریدن.. من یه پیشنهاد دیگه هم دارم یه قلک یا جعبه یا هرچیزی را جایی بزاریم و وقتی میخوایم از خونه بریم بیرون نصف یا یک سوم پول تو کیفمون رو اونجا بزاریم…کارت بانکی هم دوتا داشته باشیم اونی که پول بیشتری داره رو همراه خود نبریم زمانهای غیر ضروری
 7. نجمه
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۶

  خیلی مفید بودن رنگی جونم فقط انجام مورد دو برای من خیلی سخت و دردناکه😂🙃
 8. حاني
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۶

  پیشنهاد منم اینه که اگه دلمون تنوع خواست میتونیم با ایجاد تغییرات و کمی خلاقیت ، میتونیم تنوع بیشتری در داشته هامون ایجاد کنیمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...