طالع رنگی - 11 تا 17 دی - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۱۱ تا ۱۷ دی

طالع رنگی – ۱۱ تا ۱۷ دی

فروردین

با اینکه مشغول کارهای خوبی هستی ولی نه خودت این رو حس می کنی و نه بقیه. آدم هم به استراحت احتیاج داره و هم به کار جدی ولی حالا وقتشه که کار جدی رو بیشتر کنی و استراحت رو بذاری بعد از اون. اگر امشب به بالاسرت نگاه کنی ماه کامل رو می بینی و خوبه بدونی که درست توی خونه پنجم (رمانس) است. منتظر رابطه عاشقانه جدید یا عمیق تر شدن یک رابطه موجود باش چون ماه میزان آدم‌های جدیدی رو توی زندگی‌ات قرار خواهد داد.

 

اردیبهشت
نه فقط امروز و این هفته که مدتیه می دونی چیکار باید بکنی ولی شروعش نمی کنی. شروع کارها همیشه سخته برات. اگر در طول هفته موقعیتی احساسی به وجود اومد سعی کن قبل از دیدن احساسات طرف مقابلت، دستت رو باز نکنی. سیاره کنترل کننده زندگی عاطفی تو ونوسه که روز شنبه درست در راستای ماه قرار می گیره. روز شنبه می تونه برات نوید بخش جرقه یک عشق آروم و ملایم و پایدار باشه. اجازه هیجان زیاد به خودت نده و آروم و استوار پیش برو.

 

خرداد
به نظر میاد که از یک کار به کار دیگه می پری ولی در واقعیت اینقدر که به نظر می یاد هم سرت شلوغ نیست. این شلوغ بودن سر شبیه یک استراتژی است که کار بیشتری بهت محول نشه یا کسی فکر نکنه بیکاری. در عوض خبر خوب اینه که از پنجشنبه زندگی عشقی‌ات منتظر یک تغییره چون ماه میزان توی خونه عشقت خواهد درخشید. این فقط یک احتماله و کسی که می تونه بهش واقعیت ببخشه خودتی. از طریق ارتباط یا از طریق رفتن به جمع های جدیدی که توش ممکنه آدم‌های جدید ببینی.

 

تیر
معمولا حواست به خرج‌هات هست و سعی می کنی چیزی که می خری رو حساب کنی ولی در این هفته امکانش هست که خرج‌ها کمی بالاتر برن. فراموش نکن که برای خوشگذشتن اصلا نیازی به خرج زیاد نیست. آگاهانه خرج کن و لذت ببر. اگر اهل مهمونی و شلوغی نیستی یک راه حل اینه که روش‌هایی آرومتر برای خوش گذروندن در آخر این هفته رو انتخاب کنی. مثلا چند تا دوست خوب رو کنار هم جمع کن و زمان رو به گپ زدن بگذرونین. بدون که عبور ماه سرطان از خونه پنجم رمانست چیزی نیست که بتونی تاثیرش رو ندیده بگیری. در هر گردهمایی توجه آدم‌ها به تو بیشتر از همیشه خواهد بود. حرف بزن و بذار دیده بشی.

 

مرداد
ماه روشن به خونه ات رسیده و ممکنه به همه چیز حساس‌تر باشی. این هفته ممکنه حس‌های متضادی رو تجربه کنی یا حتی در یک روز حالت سریعا تغییر کنه. این شرایط با حضور ماه روشن توی خونه کنترل کننده ات عادی هستن ولی باید حواست باشه که در چنین شرایطی تصمیم‌های بزرگ نگیری. از همین امروز (دوشنبه) ماه روشن آسمونت تغییرات زیادی برات در نظر گرفته و احتمالا تا آخر هفته نشونه‌ها پر رنگ ‌تر می‌شن. خونه ارتباطاتت که روشن باشه یعنی آدم‌ها به حرفت گوش می دن و کلید اصلی خودت برای صمیمی شدن هم گوش کردن است. به چشم‌ها نگاه کن و گوش‌هات رو باز نگه دار تا بتونی از این موقعیت استفاده کنی.

 

شهریور
هی! چی شده؟ به خودت اعتماد به نفس داشته باش. درسته که مشکلاتی هست ولی به جنبه‌های مثبت ماجرا نگاه کن و به خودت بگو که می تونی؛ اگر بخوای. بیخیال کمی از کنترلی که می خوای داشه باشی شدن، باعث آرامشت می شه و جنبه‌های مثبتی که روشون کنترل داری رو بیشتر بهت نشون می ده. اگر دنبال کمی هیجان هستی چند تا قانون رو بشکن. قرار نیست دستگیر بشی! فقط در همین حد که چند تا از کارهایی که همیشه می کنی رو تغییر بدی. از مسیر جدیدی بری خونه یا به کسی که خیلی وقته ندیدی، سری بزنی. هیجان خود به خود سراغ آدم نمی یاد. اعتماد به نفست رو حفظ کن و وارد کارهای جدید بشو تا ببینی که به خوبی از پس هر کاری که بخوای بر می یاد.

 

مهر
با کسی کدورتی داری و بهترین روش رفعش مهربونی کردن است. سیاره‌ات حسابی درگیر حرف و حدیثه و این شرایط هم به این زودی رفع نخواهد شد. با رسیدن ماه پر نور به بالای برج فلکیت، ایده‌های عجیب و احساسات متضادی به سراغت می‌یان و این جریان روز پنجشنبه به اوج خودش می‌رسه. مبارزه با مشکل به نظر مهم می‌یاد ولی توصیه اینه که زمان بیشتری رو صرف شادی خودت بکنی. یک شخصیت مجازی از خودت بساز و بهش فکر کن؛ شخصیتی مثل خودت اما با ریسک پذیری بیشتر و ببین آیا می خوای اونطوری باشی یا نه.

 

آبان
کمک کردن به بقیه خوبه اما در این هفته اونجوری که انتظار می ره و حقته ازت تقدیر نمی‌شه. سعی کن اگر کسی کمکی ازت خواست با روی باز کمک کنی بدون انتظار تشکر چون جواب کار خوبت بعدا بهت می‌رسه. اتفاقاتی در جریانه که به نظرت خیلی عاقلانه نمی‌یاد ولی حتی این هم اشکال نداره. بدون قضاوت وارد کارها بشو و باهاشون پیش برو تا دلیل وجودی شون رو کشف کنی. نشون دادن رازها به بقیه در این هفته کار خوبی نیست و اگر هم کسی با رازش پیش تو اومد، مطمئن بشو که این راز بین تو و اون می‌مونه.

 

آذر
یک هفته مخصوص استراحت و تفریح ولی اگر هم همه چیز تنظیم نبود برای خوش گذروندن هم ناراحت نشو. سیاره ماجراجوت یعنی مشتری جمعه کنار مریخ پر انرژی قرار می‌گیره و بهترین وقت رو داری برای یک مهمونی پر از هیجان و لذت. اگر چنین مهمونی‌ای دعوت نیستی پیشنهاد می شه خودت یکیش رو راه بندازی؛ جمع و جور و سریع و بی دردسر با دوستای صمیمی. دقت کن که در این آخر هفته قلبت آمادگی داره به هر چیزی «بله» بگه و عاقلانه‌تره که کمی صبر داشته باشی و سر فرصت و بعد از فکر بیشتر جواب قلبت رو با صدای بلند اعلام کنی.

 

دی
داشتن یک برنامه خوب و مشخص باعث می شه شادتر باشی. اینکه خودت رو بین کارهای مختلف رها کردی کمی گیجت می کنه و هر جا که باشی فکر میکنی اون یکی گزینه بهتر بوده. ایده‌های خوب برای پیشرفت زمان می‌خوان. صبور باش و بدون که در ماه‌های پیش رو هیجان کارها بیشتر و بیشتر می‌شه. دائم به خودت یادآوری می‌کنی که زندگی رو نباید خیلی جدی گرفت. این پند خوبیه ولی به شرطی که توش افراط نشه.

 

بهمن
ماه شیر به خونه هفتم (دیگران) رسیده. تحلیل این حالت اینه که در ارتباطاتت با دیگران دچار مشکل خواهی شد. احتمالا حس می کنی بقیه حرفت رو نمی فهمن و اونها هم همین اعتقاد رو در مورد تو پیدا می کنن. برای غلبه به این مشکل سعی کن اول دقیق مشخص کنی که داری در مورد چه چیزی حرف می زنی و بعد از شنیدن نظر طرف مقابل،‌ حرف‌های خودت رو مرتب و منظم بزنی و از طول و تفصیل زیادی، اجتناب کنی . از روز جمعه با منظم شدن مشتری و مریخ در یک خط، بهتره وارد کارهای پر ریسک نشی و از گفتگوهای حساس هم اجتناب کنی.

 

اسفند
در این هفته بحث از موضوع حساسی می‌شه؛ توی اون صحبت اعتماد کن به غریزه‌ات – حتی اگر مخالف محاسبات منطقی باشه. روز شنبه شرایط آسمون برات یک حالت خاص رقم می‌زنه: ترکیبی بسیار قوی از تعادل بین منطق و احساس. اگر پارتنر داری لازمه به چیزی که می گه اعتماد کنی و اگر نداری و دنبال پارتنر می‌گردی جرات داشته باش برای یک صحبت عمیق با یک نفر. در این هفته اگر خودت پیش قدم نشی، کس دیگه‌ای هم پیش قدم نمی‌شه اما اگر حرف رو تو شروع کنی، اونها با علاقه جلو می‌یان. از این ترکیب منحصر به فرد، در این هفته حداکثر استفاده رو بکن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. دانلود آهنگ
    ۱۱ دی ۱۳۹۱

    عالی بود ممنون , خیلی زیباست مرسیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...