فکت گرافی - 5 فایده خاطره نویسی روزانه - رنگی رنگی

فکت گرافی – ۵ فایده خاطره نویسی روزانه

فکت گرافی – ۵ فایده خاطره نویسی روزانه

خاطره نویسی یکی از کارهای خیلی قشنگ و رنگی هست که هر آدمی میتونه بره سراغش و غیر از اینکه یکی از ایده های خیلی خوب برای تموم کردن یه روز هست، کلی خوبی دیگه هم داره. این فکت گرافی در همین مورده.

 

Template66

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آقای خاص
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

  سلام
  واقعا درست هست تمامی این اتفاق ها می افته.
  من این کارو انجام میدم.
 2. پروانه
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۳


 3. زهرا صفائی
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

  کاملا همینطوره ، من از هفت دی ماه دارم هر روز خاطراتم رو مینویسم ، خیلی خوبه آدم میدونه چه کار هایی انجام داده تو کل هفته و این باعث میشه که حداقل بهتر باشه بعدا ، حس خالی شدن به آدم میده ، من که هیچوقت رهاش نمیکنم ، اون کمپینی که گزاشته بودید برای خاطره نویسی خیلی حالم رو بهتر کرد یعنی داشتم نظرات بچه هایی که با شما همکاری میکردن رو میخوندم متوجه شدم که یه خانومی نوشته بود صح ها خاطره هاتون رو بنویسید اینجوری یادتون نمیره من از اون به بعد به مدت دو هفته و خورده ای اول صبح خاطره ام رو مینوشتم چیز زیادی توش نمیشد پیدا کرد برای همین موکولش کردم به ظهر نه آخر شب اینجوری هیچ وقت فراموشش نمیکنم برای هر روز هم یه صفحه گزاشتم و روز هایی که فراموش کردم چیزی بنویسم توش با خودکار قرمز نوشتم فراموش شده است چیزی نوشته شود و تو روز بعدی درباره دیروز هم گفتم . خیلی خوبه خاطره نوشتن خیلی . من تو دفترچه اینستاگرامی که از وصله پینه خریدم مینویسم و تموم شه دوباره از رنگی رنگی دفترچه نمدی خواهم گرفت .
 4. Milad
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

  یکی از لذت بخش ترین کارها تو زندگیه من بوده و هست.از سال ۸۶ دارم می نویسم. ولی هنوز یکی دوتا عادت های بدمو ترک نکردم با اینکه چند ساله دارم می نویسم اما در کل عاشق نوشتنه خاطرم.
 5. roya
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

  man kamelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan movafegham 🙂
 6. 0000
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۳

  به شرطی که خاطره ای ساخته باشی در روزت
  روزهایی که بیهوده میگذرند خاطره ای برای نوشتن ندارند…
 7. م ا ه ی
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۳

  واقعن خاطره نویسی عالیه..من ۱۱ ساله می نویسم و همچنان ادامه دارد…به همه پیشنهاد می کنم بنویسن حتی یه خطارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...