3 شباهت کارآفرینی و چتربازی - رنگی رنگی

۳ شباهت کارآفرینی و چتربازی

۳ شباهت کارآفرینی و چتربازی

شاید به نظر شما کارآفرینی و چتر بازی موضوعاتی بی ربط باشند اما در اینجا ۳ دلیل برای شباهت این ۲ دوکار باهم ذکر کرده ایم، اگر به فکر کارآفرینی هستید این مطلب شما را با مسیر جالبی که در پیش رو دارید کمی آشنا میکند.

1-

باید بیاموزید تا با ترس هایتان مواجه شوید : حق با شماست، ناشناخته ها همیشه ترسناک هستند و البته در بیزینس هیچ تضمینی هم وجود ندارد، اما سعی کنید به ذهنتان بیاموزید که از ناشناخته کمتر بترسد و از اینکه هرگز چیزی را تجربه نکند ترس بیشتری داشته باشد و یک زندگی سرشار از آزادی، استقلال و ماجراجویی را تجربه کنید.

3-1

2-

باید در شرایط ناخوشایند راحت باشید : در کارآفرینی مجبورید از منطقه راحتی خودتان فراتر روید، دقیقا مثل چتربازی. درست است که شما در خیلی از شرایط حس راحتی ندارید اما فراموش نکنید رشد و فرصت های بزرگ دقیقا آن طرف مرزهای راحتی شما هستند پس باید در شرایط ناخوشایند هم حس راحتی کنید.

3-2

3-

باید یاد بگیرید از کارتان لذت ببرید : موفقیت های کوچکتان را جشن بگیرید، فراموش نکنید چرا وارد این کار شدید، این انتخاب خود شما بوده، همیشه از کارتان لذت ببرید، در لحظه زندگی کنید و از چتربازیتان لذت ببرید.

3-3

منبع 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. گلاره
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی عزیز☺
  متنت عالی بود و کلی روحیه گرفتم👍ولی در اصل اومدم که ازت تشکر کنم💙من با آشنایی با تو راه و مسیرم تو زندگی عوض شد😊باعث شدی من تو زندگیم از یه دختر ناراحت به یه دختر شاید شادتر تبدیل بشم💜تو کاری کردی که آرزو هام تغییر کنه🌈قبلا دوست داشتم که وقتی بزرگ شدم ستاره شناس شم و تو ناسا کار کنم🌌ولی وقتی با رنگی رنگی (شما) آشنا شدم عاشق گرافیک شدم و حالا به خودم میگم اگه اون نشد من میخوام وقتی بزرگ شدم بیام و یه آدم رنگی شم و تو رنگی رنگی کار کنم💡میدونم اینا آرزو های کودکانه منه چون من هنوز فقط ۱۱ سالمه ولی بازم میگم ممنونم رنگی رنگی😍☺❤❤❤
  از طرف یه رنگیه نخودی👋
  • نورا
   ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

   عزیزدلم مطمئن باش رسیدن به ارزوهای قشنگ و رنگیت نزدیک تر از چیزی هست که حتی فکرشو بکنی❤❤❤
 2. مرجان
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  عزیزم گلاره جون
  چقدر دوست داشتنی هستی تو
  امیدوارم زندگی ت پر از اتفاقای شاد و هیجان انگیز باشه
  و تو ناسا هم استخدام بشی و مایه مباهات همه ما باشی
 3. گلاره
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  خیلی ممنونم☺😚❤🙈
 4. نسيم
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  رنگی رنگی عزیزم، ممنون بابت این نوشته و همه نوشته های عالی که برامون روی صفحات قشنگتون قرار میدید، اگه امکان داره از کارآفرینی بیشتر بگید، روشهای رنگی رنگی برای کارآفرین شدن، برای تحقق خلاقیت ها . برای راهکارهای اولیه در کارآفرینی و هر مبحثی که شما فکر میکنید میتونه نگرش و تفکر یک فرد علاقه مند رو باز و روشن کنه،بازم متشکرم بابت وجود و حضورت در زندگی ما 🙏🏻😊
  • رنگی رنگی
   ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

   ممنون از شما
   پیشنهادتون رو بررسی میکنیم :)
 5. ماندانا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  وووی سلااام علیکم. گلاره جان، رنگیه نخودی…همین فرمون برو. راه تو خودت پیدا میکنی. رنگی رنگی نخودی
 6. سارا
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

  چرا دیگه ایمیل نمیاد
  • رنگی رنگی
   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

   ایمیل ها در حال تغییر و بهسازی هستند و فعلا ارسال نمیشن دیگه.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...