طالع رنگی - 14 تا 20 مرداد - RangiRangi

طالع رنگی – ۱۴ تا ۲۰ مرداد

طالع رنگی – ۱۴ تا ۲۰ مرداد

فروردین
یک هفته‌ آروم در راهه. گرما برای زندگی اجتماعی ات خوب نیست. بذار آروم بگذره مگر اینکه واقعا کسی اصرار داشته باشه چیزی رو عوض کنه که خودت هم دوست داری عوض بشه.

اردیبهشت
تنها کسی هستی که در این هفته اتفاقات رمانتیک پیش روشه. با کسی دیدار می کنی که بهت علاقه‌مند می‌شه. کمی که بهش وقت بدی، خودش پا پیش می‌ذاره.

خرداد
تا اینجا خوب پیش اومدی ولی زندگی نیازمند نمک بیشتری است – حتی مشکل بی‌نمکی نداشته باشی و نمک به اندازه کافی زده باشی حالا لازمه کمی فلفل بهش اضافه کنی. خودت تنوع ایجاد کن و منتظر بقیه نمون.

تیر
کمی محتاط باش. بیشتر بسنج و سعی کن محاسبه کنی. بعضی چیزها، متفاوت از چیزی که واقعا هستن به نظر می‌رسن و این هفته یکیشون در مسیرت قرار می‌گیره. عمیق‌تر بهش نگاه کن.

مرداد
وضعیت برای کارهای مالی مساعده. اگر خرید و فروشی داری توش سریع باش و به بهانه فکر کردن وقت رو تلف نکن. این هفته برات هفته چیزهایی است که به پول ربط دارن و سعی کن قال‌شون رو توی همین هفته بکنی.

شهریور
شانس‌ات در حال زیاد شدنه. بدشانسی‌های کوچیک سعی می‌کنن با اتفاق افتادنشون تعادل رو حفظ کنن. ممکنه خودشون رو به شکل مشکلی با خودرو یا چیزی حتی کوچیک‌تر نشون بدن. نگرانشون نشو و به شانس‌های بزرگتر در راه فکر کن.

مهر
به دیگران کمک کن حتی اگر ازت کمک نخوان. قبلا برای اینکارها وقت بیشتری می ذاشتی و خوبه که دوباره به سراغشون بری. آدم ها منتظرت هستن.

آبان
متاسفم ولی بعضی هفته ها، هفته آدم نیست. کمی احتیاط قاطی کارها بکن. خوش شانسی زیادی آوردی. الان هم بدشانسی نداری

آذر
کسی غیرمنصفانه در موردت نظری داده و این باعث ناراحتی ات است. ستاره‌ها می‌گن ازشون بگذری شادتری. انتخاب با خودته. یا بجنگ یا بگذر ولی نذار به هفته دیگه بیافته. تصمیم بگیر و تمومش کن.

دی
چیزهایی که برای موفقیت لازمه رو داری اما ظاهرا هنوز ازشون استفاده نکردی. این هفته می تونه چرخشی توی این جریان باشه. به اطرافت نگاه کن. پیشنهادی می گیری که رد کردنش یعنی نمی خواستی دنیای اطرافت عوض بشه.

بهمن
بعضی آدم ها باید برای دیدن چیزهای جدید به اطراف نگاه کنن، بعضی ها فقط کافیه بشینن و پیشنهاد بگیرن. این هفته ظاهرا قراره تو دومی باشی. به شرطی که فقط منتظر پیشنهاد کلامی نمونی و اشاره‌های پنهان تر رو هم به خوبی دریافت کنی.

اسفند
نفری که منتظرش بودی و اونهمه براش وقت گذاشتی این هفته هم اونقدری که باید پرهیجان ظاهر نمی‌شه. مجبوری منتظرش بمونی و ببنی تصمیمش چیه. بهش فرصت بده. بعضی‌ آدم‌ها به سرعت تو فکر نمی‌کنن و تصمیم نمی‌گیرن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...