طالع رنگی هفته –21 تا 27اسفند - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته –۲۱ تا ۲۷اسفند

طالع رنگی هفته –۲۱ تا ۲۷اسفند

فروردین
حالا که ماه نوی برج حوت داره به خونه دوازدهم یعنی خلوت شخصی‌ات می‌رسه، نظر بقیه برات کم اهمیت‌تر از چیزی می‌شه که قبلا بود. هفته خوبی برای راز نیست و بهتره نه رازی رو به کسی بگی و نه قبول کنی که راز کسی رو کاملا پیش خودت نگه می‌داری. حرارت این هفته با رسیدن سه سیاره به همدیگه بسیار بالا است و اگر دست به کار داغی زدی، مواظب باش که قبل از سوزوندن خودت، از آتیشش فاصله بگیری.

اردیبهشت
این هفته رو کمی هیجان زده خواهی بود و کمی نگران. اتفاقات زودتر از اونی که برنامه ریزی کردی پیش می‌یان و این نه فقط برنامه‌هات رو به هم می‌زنه که باعث می شه بعضی کارها اون شکلی که دوست داری پیش نرن. مرکوری هنوز در مسیر معکوسش حرکت می‌کنه پس اصلا انتظار نداشته باش که هفته‌های آرومی در پیش رو باشن. اگر قراره وارد برنامه جدیدی بشی، ازش استقبال کن و در روابط شخصی حسابی سنگ تموم بذار چون زمان ناز کردن یک هفته دیگه است.

خرداد
اون احساس مثبت هفته قبل تا حدی کمرنگ شده ولی هنوزم کاملا قدرت این رو داری که برنامه‌هات رو پیش ببری. خودت در عمق ذهنت می‌دونی که کدوم برنامه صحیحه ولی ظاهرا جرات گفتنش رو نداری. اصلی‌ترین برنامه این هفته‌ای رو باید با کار بگذرونی چون ماه برج حوت دقیقا روز دوشنبه وارد خونه دهم شغل می‌شه و ایده‌های خلاق رو به سمت تو می‌کشه. در روابط عاطفی مثبت و امیدوار باش چون خیلی چیزها هست که ازش خبر نداری ولی به نفع تو کار خواهد کرد.

تیر
برج حوت توی خونه نهم کلی کلی ایده جدید رو به سمتت خواهد کشید. شاید باور نکنی ولی به نظر بقیه زیباتر از همیشه خواهی رسید و اعتماد به نفسی که از این جریان نصیبت می‌شه ممکنه پایه کارهای جالبتری در آینده باشه. در مورد آینده فکر کن و به چیزهایی که به فکرت می‌رسه اعتماد کن و به سمتشون برو. مواظب یک دروغ باش چون حتی یک دونه کوچولوش ممکنه کلی از برنامه‌هات رو به هم بزنه. حداقل کاری که خودت می تونی در موردش بکنی اینه که به هیچ وجه حاضر نشی به کسی در این هفته دروغ بگی.

مرداد
مشخص کردن حد مرزها مهمترین کاریه که این هفته باید به فکرش باشی. نصفی از این کار،‌ اینه که بتونی به بقیه بگی تا کجا حق دارن وارد حریم شخصی تو بشن و نصف دیگه‌اش وابسته می‌شه به درک خودت از احساسات دیگران و قاطی نکردن اون با احساسات شخصی‌ات. هیجانی که آخر هفته حس خواهی کرد ممکنه تو رو به سمت کارهایی که هیچ وقت نکردی بکشه پس کمی مواظب باش ولی حواست به این هم باشه که استقبال از تجربیات جدید اگر آگاهانه باشن، خیلی هم خوبه.

شهریور
خبر ترسناک اینه که شاید این هفته خودت خطرناکترین دشمن خودت باشی. آروم باش و خودت رو زیاد قضاوت نکن. هر کسی ممکنه دچار اشتباه بشه. این اشکال نداره. چیزی که خطرناکه اینه که شروع کنی روی خودت عیب و ایراد گذاشتن. به جای اینکار روی نقاط قوتت تاکید کن و حتی اگر کمی نگرانی، توی نقشه‌هات پیش برو. قدرت صحبتت در این هفته هم بسیار بالا است چون تاثیر ونوس هنوز توی ستاره‌هات هنوز پر رنگه. از این قدرت توی کار و توی زندگی شخصی کمال استفاده رو ببر.

مهر
هنوز روی موج قوی خلاقیت هستی ولی اگر قراره کاری رو تموم کنی بهتره توش عجله بیشتری داشته باشی. باور کن که اگر وقت بگذره، بعدا افسوس خواهی خورد پس چیزی که الان بهش فکر می کنی رو انجام بده. در رابطه عاطفی‌ات یک اتفاق بزرگ خواهد افتاد. لازم نیست خودت رو براش آماه کنی. بهتره خودش جلو بیاد بدون اینکه تو سعی کنی مسیرش رو تغییر بدی. اینطوری برای همه بهتره.

آبان
مدتیه که شرایط عاطفی آروم و بی هیجانه. این شرایط در حال تغییره. حضور ماه حوت رو اصلا دست کم نگیر و اگر حالت عاطفی‌ات تغییر کرد به جای جنگیدن باهاش هماهنگ شو. از دوشنبه دو تا سیاره به خونه فان وارد می‌شن و این برات معنایی نداره به جز دو هفته پر از رفت و آمد و پر انرژی که از بخش‌هایی‌اش حسابی راضی خواهی بود. به طور خاص از بودن ونوس که باعث می‌شه کلی توجه بهت جلب بشه، کمال استفاده رو بکن و بذار همه با علاقه بهت نگاه کنن.

آذر
ماه پر از تخیل حوت داره به خونه چهارم وارد می‌شه. خونه چهارم قراره در مورد زیرساخت‌های زندگی‌ات باشه و وارد شدن تخیل بهش چندان جذاب نیست. در این شرایط چیزی که عقل می‌گه ممکنه در تضاد با چیزی باشه که قلب می‌گه ولی خوشبختانه پیشنهاد ستاره ها واضحه: از رویاهات پیروی کن. در زندگی‌ عاطفی‌ات از کمی گفتگو نترس چون برای محکم کردن پایه‌ها، همیشه لازمه که در موردشون گفتگو بشه. پیشقدم بشو.

دی
دور از ذهن نیست اگر بگیم که زندگی‌ات در حال تغییره و داری از یک فاز زندگی وارد فاز دیگه‌ای می‌شی. ماه حوت پز از تفسیر و خیال وارد خونه اطلاعاتت شده و نباید از اینکه فکرهای قبلی‌ات دیگه کار نمی کنن وحشت کنی. گذشتن از دریاهای جدید نیازمند نقشه و قطب‌نمای جدیده پس از اینکه چیزهای دور و بر در حال تغییر باشن، استقبال کن. اگر خریدی داری انجام بده چون دقیقا بهترین موقع اضافه کردن چیزی به زندگی است و در زندگی عاطفی‌ات هم نگران عوض شدن چیزی نباش چون هر شکلی از تغییر به نفع توئه

بهمن
درگیر مشکلات اقتصادی هستی ولی برای شاد بودن باید بهشون غلبه کنی.اگر مثل اکثر متولدین بهمن به ایده‌های جدید و کارهای خلاق علاقه داری، این هفته فرصت خوبیه برای لذت بردن از چیزی که در زندگی منتظرته. در صورتی که کسی ازت کمک خواست حتما بهش کمک کن چون خورشید به زودی به تعادل بهاره می‌رسه و شرایطی بهتر از اون برای کمک به دیگران نداری. توی زندگی شخصی‌ات ردپای جدیدی هست ولی قبل از اینکه اجازه بدی کاملا وارد زندگی‌ات بشه، کمی بیشتر محکش بزن.

اسفند
انعکاس ماه یکبار دیگه به طور کامل روی برج فلکی تو افتاده و فرصت خوبیه برات تا تعادل احساسات رو اونطوری که باید به دست بگیری. در طول هفته‌های گذشته بارها احساساتت رو کنار زدی و بارها هم پیش اومده که احساساتت بهت غلبه کنن و از این جریان ناراضی باشی. این هفته که انعکاس ماه رو داری به خوبی می‌تونی در عین اجازه دادن به بروز احساسات، کنترلشون رو در دست داشته باشی پس از این فرصت استفاده کن و تصمیمی رو بگیر یا کاری رو شروع کن که تا مدت‌ها توی اون خواهی بود. اگر شریک عاطفی‌ای داری که با هم کشمکشی داشتین، توی همین هفته مساله رو حل کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. محبت
  ۲۱ اسفند ۱۳۹۱

  سلام
  میشه طالع سال ۱۳۹۲ برایه هر ماه بذارید.
  شاد باشید
 2. سپيده
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۱

  سلام
  چه سایت جالب و خوبی دارید
  دستتون درد نکنه
  من از طریق مادرم با سایت شما آشنا شدم
  ایشون هم از تلویزیون باسایتتون آشنا شدن
  خیلی خیلی خوشحالم از اینکه یه همچین سایت خوبی در دنیای وب وجود داره
  بینهایت ممنون
  موفق باشید
  با آرزوی سالی پر از برکت سلامتی برای شماارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...